Data publikacji w serwisie:

Rozpoczynamy współpracę z Grupą iCEA

Z początkiem października rozpoczęliśmy współpracę z Grupą iCEA, jedną z największych w Polsce agencji SEO. W ramach współpracy do grona dydaktyków dołączą:

  • Jacek Dziura, Chief Marketing Officer w Grupa iCEA, który poprowadzi wykłady z przedmiotu “Wprowadzenie do marketingu online”;
  • Krzysztof Wieczorkowski, który poprowadzi zajęcia z przedmiotu  "Promocja w wyszukiwarkach, reklama display i programmatic".

Jako Wydział od wielu lat wzmacniamy swoje zaplecze dydaktyczne w obszarze komunikacji marketingowej, dlatego 7 lat temu uruchomiliśmy specjalność Marketing online. Od zeszłego roku prowadzimy studia podyplomowe Digital marketing. W tym roku powstał też kierunek Nowe media w komunikacji.

Grupa iCEA stanowi dla nas duże wzmocnienie, wspólnie kształcąc przyszłych pracowników sektora marketingu i wspierając w ten sposób innowacyjne branże na rynkach pracy – od poznańskiego po globalny, gdzie śledzeni przez nas absolwenci UAM odnoszą imponujące sukcesy. Podpisane przez nas niebawem porozumienie będzie świetnym dowodem na to, że razem – łącząc biznes z nauką – możemy zdziałać więcej.

dr Jakub Jakubowski, kierownik studiów podyplomowych Digital Marketing