Wielka Zbiórka Książek 2019

Od 23 kwietnia do 26 maja 2019 r. Biblioteka WNPiD po raz trzeci bierze udział w akcji Wielka Zbiórka Książek 2019 fundacji Zaczytani.org. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wystarczy, że przyniesiesz książkę do naszego punktu zbiórki, aby przyczynić się do utworzenia 100 bibliotek w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, domach pomocy, świetlicach wiejskich i środowiskowych! Książki muszą być w dobrym stanie fizycznym, wydane po 2000 roku i takie, które przekazalibyście Państwo najbliższym w potrzebie. Biblioteka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa swoją zbiórką wspiera również wolontariuszy Zaczytanej Akademii, którzy prowadzą bajkoterapię na oddziałach dziecięcych poznańskich szpitali.