Wielki sukces VI Imprezy Charytatywnej WNPiD

DSC 0393

Tegoroczna Impreza Charytatywna zyskała wiele podmiotów współorganizujących takich jak: Koło Naukowe Zawodów Telewizyjnych i Filmowych, Koło Naukowe Psychologii Polityki, Koło Naukowe Historii Najnowszej, Koło Naukowe Społeczeństwo i Gospodarka (z Wydziału Historii UAM), Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej, Mistrzostwa Debat Oksfordzkich, Fundacja Fiedlerów, Poznańskie Stowarzyszenie Olimpijskie; Firmy AboutAD, Radio Merkury, Studenci z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu.

Koncert Charytatywny odbył się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w dniu 18 kwietnia 2016 roku, zgromadził wielu wyjątkowych gości m.in. mistrza olimpijskiego Szymona Ziółkowskiego.

Serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które wystąpiły podczas koncertu:dr Pawłowi Antkowiakowi, Teatrowi JO; Zespołowi TakżeTego, Zespołowi Wildstroms, Zespołowi Genocyde, Lord & The Liar oraz Michałowi Kowalonkowi (Frontmanowi Zespołu Myslovitz oraz Snowman).

Osoby, które nie mogły przeżyć tej wspaniałej chwili zachęcamy do obejrzenia filmiku podsumowującego to wydarzenie https://www.youtube.com/watch?v=mkuujCkA8bU.