Wydziałowe Centrum Współpracy Międzynarodowej rozpoczyna rekrutację!

Studiujesz na naszym wydziale i podoba Ci się tu? Jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w międzynarodowym środowisku?Znasz się na tworzeniu contentu i potrafisz obsługiwać platformy społecznościowe? Dołącz do naszego zespołu!

Wydziałowe Centrum Współpracy Międzynarodowej jest nową inicjatywą, której celem jest większe umiędzynarodowienie naszego wydziału (czyli po ludzku: sprawienie, żeby wydziałem zainteresowało się więcej potencjalnych studentów zza granicy ale nie tylko!). Twoja praca polegałaby na wyszukiwaniu w sieci możliwości, z których nasz wydział może skorzystać oraz tworzenie interesującego contentu promującego nas za granicą oraz pomoc zagranicznym gościom i studentom, którzy już znajdują się na naszym wydziale.

Zgłoś się w poniedziałek 29 stycznia od godziny 11:00 w pokoju 244.

Nie musisz zabierać ze sobą żadnych dokumentów ani zaświadczeń ale przygotuj się na to, że możemy próbować porozmawiać z Tobą po angielsku.

Priorytet otrzymują studenci, którzy poza angielskim znają jeszcze jeden język lub posiadają cenne dla nas umiejętności techniczne (np. fotografia, tworzenie filmów, znajomość grafiki komputerowej, obsługa MS Office i tak dalej).

Przyjdź i spróbuj swoich sił!

Do zobaczenia w poniedziałek!

Prof. UAM  Radosław Fiedler