XVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych pt. Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku

Koło Naukowe Marketer zaprasza studentów  do udziału w XVI Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych pt. Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku, które odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2018 r. Organizatorami Sympozjum są: Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego oraz Koło Naukowe Marketer działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Patronat nad sympozjum objął Rektor Państwowej Wyższej Szkoła Zawodowej w Nowym Sączu – dr hab. inż.  Mariusz Cygnar.

W bieżącym roku Koło naukowe Marketer świętuje XV-lecie swojej działalności. Trzydniowe Sympozjum składa się z dwóch części. Pierwsza, skoncentrowana na kwestiach naukowych, podczas której zostaną wygłoszone referaty w ramach sesji tematycznych:

1. Istniejące i spodziewane determinanty warunków życia
  2. Wyzwania demograficzne
  3. Środowisko życia człowieka
  4. Sport i turystyka
  5. Zróżnicowanie regionalne
  6. Technologie, zdrowie człowieka

Po zakończeniu konferencji odbędzie się druga część sympozjum o charakterze turystyczno – integracyjnym.

OBOWIĄZUJĄCE TERMINY:

16.11.2018 – przyjmowanie zgłoszeń

16.11.2018–30.11.2018 – dokonanie płatności, przesłanie streszczenia w języku polskim

5–7.12.2018 – sympozjum

15.01.2019 – nadsyłanie pełnych tekstów do publikacji zgodnych (!!!!) z przesłanymi wymogami edytorskimi

W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować  się z Panią  mgr Joanna Marcisz  pod numerem  608 440 938