Zakład Edukacji Artystycznej zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej II Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje”

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród  odbędzie się 25 kwietnia o godz. 13.15 na Wydziale Nauk Społecznych w budynku E, na parterze.  I Nagroda, Rower JM Rektora UAM ma już swojego adresata!  Podczas otwarcia tego znaczącego wydarzenia artystycznego UAM, odbędzie się również, wręczenie prestiżowych nagród  Dziekanów WSE i WNS oraz pozostałych nagród regulaminowych w tym, nagrody ufundowanej przez Rodzinę Patrona.
Wydarzenie uświetni etiuda w wykonaniu Studenckiego Koła Literacko-Teatralnego „Dygresja” z Wydziału Studiów Edukacyjnych.
Serdecznie zapraszamy społeczność akademicką, autorów prac, gości i osoby zainteresowane, do uczestnictwa w wielkim finale konkursu!
Wystawa będzie czynna w terminie 25.04 – 30.05. 2018 r.