Zapraszamy na ścieżkę: „Mój pierwszy film dokumentalny”

Są jeszcze wolne miejsca na dwusemestralną ścieżkę Mój pierwszy film dokumentalny – warsztat dokumentalisty, która zostanie uwieńczona realizacją filmu dokumentalnego. To jedyna taka możliwość, aby móc rozwinąć skrzydła i zasmakować warsztatu dokumentalisty – tworząc pracę wyróżniającą się w Państwa portfolio. Ścieżka przygotowana jest dla III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, specjalność Dziennikarstwo. W przypadku wolnych miejsc, w zajęciach mogą wziąć udział również studenci II roku tej specjalności oraz studenci studiów magisterskich specjalności Nowe Media.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 7 października o godzinie 16:45 w studiu TV.  Zgłoszenia na ścieżkę proszę przesłać na adres pawel.kosiarz@amu.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona – 23 osoby.