Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Telewizyjnym GrigolRobaqidze University

Uniwersytet im. Grigola Robakidze w Tibilisi wraz ze studiem telewizyjnym  Teimurz Faferashvili TV zapraszają studentów dziennikarstwa i młodych dziennikarzy do udziału w międzynarodowym festiwalu filmów dokumentalnych, który odbędzie się w dniach 25-27 listopada br.

Nadesłane materiały powinny poruszać tematy interesujące i ważne z punktu kwestii społecznych i politycznych, trwać od 10 do 30 minut oraz posiadać angielski napisy.

W dniach 25-26 listopada jury festiwalu wybierze najlepsze prace i nagrodzi zwycięzców w kategoriach:

• najlepszy projekt autorski
  • najlepszy kamerzysta
  • najlepsze efekty specjalne
  • najlepszy kierownik produkcji
  • udany debiut
  • nagroda jury

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 27 listopada br.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 22 listopada br. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres studia@gruni.edu.ge (Imię i nazwisko, dane teleadresowe, afiliacja uniwersytecka, krótki opis czego dotyczy przesłany materiał).