UWAGA! Rusza drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia na kierunkach: politologia i zarządzanie państwem, a także na stosunki międzynarodowe w języku angielskim! Rejestracja trwa do 14 września, a dokumenty przyjmować będziemy pomiędzy 18 a 21 września.

Uruchomiliśmy także drugi nabór na studia niestacjonarne I i II stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Rejestracja trwa do 17 października, a dokumenty można składać do 18 października.

Ponadto zapraszamy do udziału w drugim naborze na studia stacjonarne II stopnia dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Rejestracja i i opłaty do 12 października. Składać dokumenty należy bezpośrednio po zarejestrowaniu się bądź 15 października (UWAGA! Dokumentów nie przyjmujemy w weekend 13-14 października).

Na kierunkach politologia i stosunki międzynarodowe (niestacjonarne I i II stopnia) rekrutacja została przedłużona do 1 października.

Do 27 września została przedłużona rekrutacja na studia stacjonarne, drugiego stopnia na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, studia w języku angielskim.