Badania na temat dostępności Uniwersytetu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - zgłoszenia

W imieniu Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami zapraszamy do udziału w badaniach jakościowych oraz ilościowych dotyczących wspierania osób z niepełnosprawnościami na naszym Uniwersytecie. Badania realizowane są w ramach projektu "PO WER Uczelnia otwarta dla wszystkich uczelnią na miarę XXI wieku".

Badania przeprowadzane będą technikami jakościowymi IDI (wywiady indywidualne) oraz FGI (wywiad grupowy).

Ich wyniki pozwolą na ocenę istniejących na UAM rozwiązań, a także identyfikację barier architektonicznych, informacyjno-komunikacyjnych i cyfrowych, na które napotykają osoby z niepełnosprawnościami. Wynikiem badań będzie raport diagnostyczny oraz rekomendacje do zmian.

Spotkania odbywać się będą w formie online za pośrednictwem aplikacji ZOOM.

Gwarantowana jest także ochrona danych osobowych zgodnie z regulacjami RODO.

Aby wziąć udział w badaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.