Darmowe szkolenia dla studentów

Zapraszamy na dwa darmowe szkolenia, zorganizowane dla studentów WNPiD:

• PROFILOWANIE KARIERY - 14 czerwca godz. 9.00-17.00 sala 43, prowadząca Dorota Pisula – Biuro Karier UAM

Szkolenie na którym będziesz miał okazję poznać swój styl podejmowania decyzji, zapoznać się z zasadami wyznaczania celów i budowania planu kariery zawodowej. Poruszymy także tematykę budowania swojego profilu kariery w Internecie, spójności wizerunku, narzędzi do promocji swojej marki i współczesnych sposobów znajdowania pracy.

• KURS MICROSOFT EXCEL OD PODSTAW - 17 czerwca, godz. 9.00-17.00 sala komputerowa (113), prowadzący dr Krzysztof Duda

Program Excel to arkusz kalkulacyjny stworzony przez firmę Microsoft. Celem 10-godzinnego kursu jest omówienie podstawowych i średnio zaawansowanych funkcji programu. Dzięki zajęciom uczestnicy zdobędą umiejętności z zakresu edycji i formatowania danych oraz nauczą się wykonywać najpopularniejsze obliczenia. Omówione zostaną najważniejsze formuły i funkcje, a także tworzenie różnego rodzaju wykresów. Elementem kursu jest także obróbka, filtrowanie i sortowanie danych. Wykonane zostanie również ćwiczenie z tabel przestawnych.

Zgłoszenia pod linkiem: Zgłoszenie na szkolenie

Uwaga! decyduje kolejność zgłoszeń, pierwszeństwo mają uczestnicy projektu Science Shop. Wybrać możecie tylko jeden kurs!