II edycja konkursu "DETEKTOR" - Sprawdź się jako fact-checker!

Jeśli jestes studentem, który interesuje się kwestią dezinformacji w mediach społecznościowych, trafiłeś w dobre miejsce! Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu DETEKTOR!

Podczas niego będziecie mieli okazję wcielić się włowców fake newsów! Znajdźcie fałszywą informację krążącą po mediach społczenościowcych, a nastepnie spróbujucie ja zweryfikowac w jak najbardziej kreatywny sposób. Do wygrania ciekawe nagrody, w tym płatny staż w Stowarzyszeniu Demagog!

Zgłoszenia mozna wysyłać do 15 marca. Twórcy najlepszych prac przejdą do etapu finałowego, w którym zmierzą się z 10 zadaniami.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin, a także formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej Stowarzyszenia Demagog.