Domy studenckie: odbiór rzeczy osobistych i warunki pobytu

W celu odbioru rzeczy konieczne jest uprzednie uzgodnienie terminu z administracją danego domu studenckiego drogą mailową lub telefoniczną. Wejście do domu studenckiego możliwe jest tylko i wyłącznie w maseczkach i rękawiczkach. W celu usprawnienia pakowania każdy wyprowadzający się mieszkaniec może wejść z jedną osobą towarzyszącą. Studenci cudzoziemcy lub osoby mieszkające w znacznej odległości od domu studenckiego mogą wnioskować o komisyjne spakowanie oraz bezpłatne zdeponowanie ich rzeczy w depozycie. Osoby te mogą również pisemnie upoważnić dowolną osobę do odbioru rzeczy w ich imieniu lub do spakowania i przekazania depozytu. Wszyscy studenci opuszczający dom studencki zobowiązani są do rozliczenia ewentualnych płatności w terminie do końca czerwca br.

Pełne zasady odbioru swoich rzeczy znajdziecie na stronie: https://dsjowita.home.amu.edu.pl/.../zasady-odbioru-swoich-r.../

Możliwe jest zakwaterowanie studentów w domu studenckim Uniwersytetu w okresie od dnia 1 czerwca 2020 r. do dnia
30 września 2020 roku. Z takiego zakwaterowania mogą korzystać jedynie studenci uczestniczący w zajęciach, które są wyznaczone do prowadzenia poza formą kształcenia zdalnego. Zakwaterowanie następuje na okres prowadzenia tychże zajęć.Zakwaterowanie studenta w domu studenckim Uniwersytetu następuje na wniosek zainteresowanego, na podstawie zgody kanclerza udzielonej po uzyskaniu opinii właściwego dziekana lub dyrektora filii. Istnieje także możliwość powrotu z uwagi na podjętą pracę. Należy wtedy przedłożyć odpowiednie zaświadczenie. Wnioski należy kierować mailowo do kierowników BOSów. Utrzymany jest zakaz odwiedzin w domu studenckim przez gości zewnętrznych.