Drugi język obcy - rejestracja dla studentów Stosunków międzynarodowych

Studium Językowe UAM informuje, że z dniem 19 lutego 2021 r. od godz. 12.30na stronie ul.amu.edu.pl rozpocznie się rejestracja żetonowa na lektoraty z II języka obcego na semestr letni 2020/2021 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia dla kierunku Stosunki Międzynarodowe i trwać będzie do 7 marca 2021 r. do godz. 24.00.

Rejestracja żetonowa rozpocznie się w następujących godzinach:

• Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa – dla kierunku Stosunki Międzynarodowe -  12.30

Studenci kierunku Stosunki Międzynarodowe I roku I stopnia studiów stacjonarnych otrzymują żeton na lektorat z drugiego języka obcego LEK-II-A1 i zapisują się na wybrany język oferowany na danym Wydziale.

UWAGA:

Studenci, którzy NIE ZAREJESTRUJĄ się na lektorat w czasie trwania rejestracji na ul.amu.edu.pl zobowiązani są dostarczyć do Studium Językowego UAM wniosek o zapisanie do grupy z j. obcego. Na podstawie złożonego wniosku student zostanie zapisany przez koordynatora ds. USOS do grupy, w której są WOLNE MIEJSCA!

Studenci II roku, którzy uczęszczają na lektorat drugiego języka obcego nie rejestrują się na platformie ul.amu.edu.pl Zostaną przepisani przez Koordynatorów ds. USOS z ramienia SJ UAM do tych samych grup co w semestrze zimowym.

Kontakt: mgr Wioletta Koska, tel. 61 829 29 47, koska@amu.edu.pl.