Wnioskowanie o przyznanie miejsca w Domu Studenckim w roku akademickim 2019/2020

Wzorem ubiegłego roku wnioskowanie o przyznanie miejsca w Domu Studenckim odbędzie się za pomocą systemu USOSweb (Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenckim). Mając to na względzie zawiadamiam, że nie będą przyjmowane wnioski na formula- rzach pochodzących spoza USOSweb.

termin

zadanie

27.05.2019

uruchomienie modułu wniosków w USOSweb (wypełnianie, zatwierdzanie, drukowanie, poprawianie)

16.06.2019

zamknięcie tury elektronicznego generowania wniosków w USOSweb

ostatni dzień składania wniosków

do 26.06.2019

uruchomienie systemowego algorytmu rozpatrywania wniosków

do 15.07.2019

potwierdzenie przez studentów przyjęcia przydziałów

22.07.2019

odrzucenie wniosków studentów, którzy nie potwierdzili przyjęcia przydziału

do 16.08.2019

zgłaszanie przez studentów rezygnacji z przyznanych miejsc

Na kompletną dokumentację składają się:

• wniosek i oświadczenie o dochodzie wraz z za- łącznikami, na podstawie których zostało wygenerowane,
  • zarejestrowane i wydrukowane oświadczenie (studenci, którzy posługują się nie zmienionym oświadczeniem składanym podczas ubiegania się o stypendium socjalne, składają jedynie wniosek i oświadczenie pobrane z USOSweb.).

W związku z tym, że nowe oświadczenia, które wcześniej nie były weryfikowane, wymagają sprawdzenia i opracowania, nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku. W przypadku potrzeby zaktualizowania wcześniej złożonego oświadczenia o do- chodach należy zwrócić się do Dziekanatu o nadanie oświadczeniu statusu „Cofnięty do poprawy”. Po zaktualizowaniu oświadczenia należy je zarejestrować, wydrukować i wraz  z wnioskiem oraz  dokumentami uzasadniającymi  potrzebę  aktualizacji danych  złożyć w dziekanacie.

UWAGA: studenci III roku studiów pierwszego stopnia zamierzający kontynuować kształcenie na studiach drugiego stopnia, mogą składać wnioski w turze wiosennej, przed ukończeniem studiów pierwszego stopnia.