II tura warsztatów "Budowanie marki indywidualnej Studentek i Studentów– wzmocnienie i rozwój umiejętności miękkich"

Serdecznie zapraszamy do udziału w II turze warsztatów pt. Budowanie marki indywidualnej Studentek i Studentów - wzmocnienie i rozwój umiejętności miękkich.

Zakres tematyczny warsztatów obejmuje takie zagadnienia jak styl myślenia i działania w planowaniu przyszłości zawodowej, projektowanieścieżki zawodowej, alternatywneścieżki rozwoju, persolan branding w sieci, tworzenie dokumentacji aplikacyjnej w języku polskim i angielskim oraz symulacje rozmów rekrutacyjnych.

Zajęcia realizowane będą w wymiarze 30 godzin + 7 godzin dobrowolnych konwersacji w języku angielskim.

Warsztaty sa bezpłatne. W trakcie spotkań stacjonarnych uczestnicy otrzymują wyżywienie (kanapki i wodę) oraz część podręczników wykorzystywanych w trakcie warssztatów, które studenci będą mogli zachować do późniejszego wykorzystania.

Spotkania odbywać się będą w dwch formach - stacjonarnej (14 kwietnia, 21 kwietnia oraz 13 maja), a także online (22 kwietnia i 28 kwietnia). Spotkania stacjonarne odbywać się będą na Wydziale Historii UAM (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7).

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest bycie studentem 2 i 3 roku studiów licencjackich lub studentem studiów magisterskich realizowanych na UAM. O przyjęciu zgłoszenia na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństw mają jednak osoby, które do tej pory nie uczestniczyły wżadnym kurse organizowanym w ramach programu Uniwersytet Jutra.

Rejestrować na kurs możecie się poprzez ponady link.

W załącznikach znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące programu i planu zajęć.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Budowanie-marki_plan-zajec-II-tura.docx 13.04.2023 Aleksandra Wesołowska
DOCX
Pobierz DOCX Budowanie-marki_plan-zajec-II-tura.docx(24.2 KB)