Informacje dot. przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2019/2020

Pojawił się już harmonogram dotyczący rozpatrywania wniosków o przyznanie miejsc w domach studenckich (dot. osób przyjętych na pierwszy rok studiów) oraz informacje o odwołaniach i prośbach o zmiany w decyzjach. Pliki można pobrać poniżej.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Odwolania-i-prosby-o-zmiany-w-decyzjach-domy-studenckie.pdf 5.08.2019 Natalia Deręgowska
PDF
Pobierz PDF Odwolania-i-prosby-o-zmiany-w-decyzjach-domy-studenckie.pdf(205.1 KB)