IX edycja programu Seeds for the Future

Firma Huawei zaprasza studentki oraz studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu do wzięcia udziału w IX edycji programu Seeds for the Future. Trwający 8 dni program ma na celu przybliżyć jego uczestnikom informacje w zakresie trendów wiodących w nowoczesnych technologiach, poznać rozwój sztucznej inteligencji oraz to, jakie zastosowania może mieć 5G i wiele więcej. Będzie to też dobra okazja do zdobycia umiejętności miękkich takich jak praca w zespole czy zdolności przywódcze. Warto także wspomnieć o współpracach w międzynarodowych grupach w ramach konkursu „Tech4Good”, który zakłada opracowanie propozycji autorskiej technologii, której zadaniem ma być rozwiązywanie wybranego problemu społecznego.

W tegorocznej edycji przewidziane jest 50 miejsc, a 10 najbardziej aktywnych uczestników i uczestniczek otrzyma certyfikaty poświadczające udział w projekcie oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe marki Huawei. Absolwentki i absolwenci kursu będą także jako pierwsi otrzymywać oferty staży oraz pracy w firmie, a także będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń i webinarów.

Aplikacje do programu składać można bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej (https://seedsforthefuture.pl/). Znaleźć tam można również więcej szczegółów na temat wydarzenia.