Komunikat ws. stypendium im. Jana Kulczyka

W najbliższym czasie pojawią się informacje dotyczące stypendium Jana Kulczyka co wiąże się z koniecznością zebrania danych dochodowych w rodzinach osób zainteresowanych. Dotyczy to studentów I roku studiów pierwszego stopnia i na I roku jednolitych studiów magisterskich którzy nie składali wniosków o stypendium socjalne. W przypadku studentów, którzy ubiegali się o stypendium socjalne, wykorzystane zostaną dane z systemu, więc te osoby nie będą zmuszone do ponownego kompletowania zaświadczeń.

Studenci lat starszych, czyli od II roku studiów pierwszego stopnia i od II roku jednolitych studiów
magisterskich -obowiązywać będzie średnia wyznaczana na zasadach identycznych, jak w przypadku stypendium rektora.