Konkurs Miasta Poznania na najlepsze prace dyplomowe

Miasto Poznań organizuje XIX edycję konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się prace doktorską” i „ Nagroda Miasta Poznania za wyróżniająca się prace magisterską”. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić prace doktorskie i magisterskie, które zostały obronione w latach 2021-2022 na poznańskich uczelniach oraz w instytucjach naukowych z dziedzin i dyscyplin, które mogą zostać zastosowane do rozwoju i promocji Poznania.

Kapituła Nagrody przyzna po trzy równorzędne nagrody pieniężne oraz wyróżnienia w obu kategoriach: prac doktorskich i magisterskich.

Wnioski, których formularze są dostępne na stronie internetowej Miasta Poznania, można zgłaszać indywidualnie przez autorki i autorów prac, a także przez Rektora uczelni do 15 listopada 2022 roku.