Konkurs Ministra na najlepszą pracę magisterską

Rusza 34. Edycja Konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. Konkurs organizowany jest od 1989 roku i ma na celu zwrócenie uwagi studentów na miejsce, jakie Polska zajmuje na arenie międzynarodowej.

Prace należy składać tylko w formie elektronicznej na adres konkurs.ministra@msz.gov.pl. Wysłane muszą również zostać z adresu instytucjonalnego uczelni, w której praca została obroniona . Należy dosłać także opinię recenzenta, promotora oraz życiorys autora pracy zawierający dane kontaktowe. Termin zgłaszania prac upływa 15 listopada 2022 roku (liczy się data wpłynięcia pracy do MSZ). Praca magisterska musi być obroniona w roku jej przedstawienia do konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów, organizacji, wysokości nagród oraz zakresu tematycznego zawarte są w Zarządzeniu nr 41 Ministra Spraw Zagranicznych, które znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/edycja-2022.