Kształcenie na odległość w czasie zawieszenia zajęć

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora każdy nauczyciel akademicki samodzielnie podejmuje decyzję o podjęciu się prowadzenia danych zajęć dydaktycznych on-line. Jeżeli nauczyciel akademicki zdecydował się na prowadzenie danych zajęć w formie zdalnej,  bezzwłocznie informuje o tym studentów.

Dlatego też spodziewajcie się w najbliższym czasie informacji se strony wykładowców. Zgodnie z zarządzeniem studenci muszą wyrazić gotowość uczestnictwa w takich zajęciach (min. 2/3 każdej grupy).

Rekomendacja Ośrodka Wsparcia Kształcenia na Odległość UAM wskazuje na trzy platformy do wyboru: 1. Kurs na platformie Moodle, 2. Microsoft Teams, 3. Poczta UAM. Wybór platformy zależy od wykładowcy.

Ruszyła także rejestracja na przedmioty w semestrze letnim dla studentów stacjonarnych. Potrwa ona do poniedziałku, za pomocą USOSweb.