Kurs prowadzącego strzelanie

W związku z licznymi zapytaniami ze strony studentów Ośrodek Szkoleń Zawodowych i Menadżerskich TMA1993Group oraz Polski Związek Instruktorów Prowadzącego Strzelabue Służb Mundurowych na Ogólnopolski Kurs , który odbędzie się w dniach 23-24 lutego br., w Kaliszu. Kurs przeznaczony wyłącznie dla  studentów kierunków związanych z obronnością i bezpieczeństwem. Kurs zakończony jest uzyskaniem uprawnień LOK zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadanie uprawnienia ,,prowadzącego strzelanie”, jest elementem bardzo pożądanym podczas pełnienia służby we wszystkich formacjach mundurowych w kraju.

Prosimy o poinformowanie zainteresowanych kursem studentów o możliwości uczestnictwa.  Ze względu na znaczne zainteresowanie tym szkoleniem na każdą uczelnię Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych przeznaczył tylko po 3 miejsca. Indywidualne zgłoszenia chętnych studentów należy nadsyłać mailowo na adres ośrodka tma1993group@onet.pl do dnia 20 lutego 2019r. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń danej uczelni.

Koszt uczestnictwa w kursie wraz z egzaminem końcowym wynosi 800 zł. Wydział nie ponosi kosztów szkolenia.