Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami ONLINE

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów UAM z niepełnosprawnościami na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą w tym roku wyjątkowo organizujemy ONLINE w dniach od 3 do 7 sierpnia 2020 r.

Koszt udziału wynosi jedynie 50 zł!

Czas pandemii COVID-19 jest dla wszystkich z nas wyzwaniem zarówno organizacyjnym, jak i intelektualnym. Jako organizatorzy corocznych letnich wydarzeń skierowanych do osób z niepełnosprawnościami, zadajemy sobie pytanie, jak funkcjonować w nowej, otaczającej nas rzeczywistości, by nie rezygnować z cyklicznych wydarzeń, a jednocześnie zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Nie chcielibyśmy zupełnie zrezygnować z corocznych, mających już swoją tradycję obozów, dlatego postanowiliśmy przenieść je do sieci. W ramach wydarzenia oferujemy:

• zajęcia języka angielskiego (prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich z Studium Języków Obcych UAM), dziennie 2h lekcyjne (1,5h), cały kurs 10h lekcyjnych (7,5h)
  • zajęcia jogi lub innej aktywności fizycznej (prowadzone przez wykwalifikowaną trenerkę-fizjoterapeutkę ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM), dziennie 1,25h, cały kurs 6,25h
  • zajęcia animacyjne/ integracyjne,
  • inne zaproponowane przez uczestników.

Program:
9:00-9:30 gimnastyka poranna
10:00-11:30 język angielski (w dwóch grupach zaawansowania: minimum 2 osoby na grupę, max 6 osób na grupę)
16:00-16:45 zajęcia gimnastyczno-wzmacniające
19:00-20:00 animacje czasu wolnego

UWAGA; Liczba miejsc ograniczona! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń i dokonania wpłaty!
Maksymalna ilość uczestników wydarzenia to 12 osób. Zajęcia odbywać się będą za pośrednictwem aplikacji ZOOM.
Organizator: Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami
Miejsce: Platforma internetowa Zoom. Link zostanie przesłany do uczestników po uiszczeniu opłaty.
Termin: od 3 do 7 sierpnia 2020 r.
Liczba uczestników: Do 12 studentów/doktorantów UAM z niepełnosprawnościami
Koszt dla studentów UAM: 50 zł (numer konta zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom)
Zgłoszenia: Przez formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/7cjzb
Termin zgłoszeń: 20 lipca 2020 r.

Kryterium przyjęć: Do udziału zapraszamy wyłącznie osoby z niepełnosprawnościami, chorobami przewlekłymi i/lub trudnościami w uczeniu się. UWAGA: Organizatorzy nie zapewniają sprzętu komputerowego ani dostępu do sieci internetowej w miejscu, z którego łączy się z nami zdalnie uczestnik.
Decyduje kolejność wpłat.
Minimalna liczba osób: co najmniej 6 studentów (na przykład po trzy osoby w grupie). Jeśli grupa nie zbierze się do dnia 24 lipca 2020 r. (ostateczny termin nadsyłania wpłat) Letnia Szkoła Języka Angielskiego zostanie odwołana.

UWAGA! Dla osób, które będą uczestniczyły w minimum 75% zajęć języka angielskiego przewidujemy zaświadczenia o udziale w LSJA oraz gadżety pamiątkowe UAM, które zostaną przesłane pocztą lub będą do odbioru w Biurze Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do kontaktu:

• Dominika Hoft dominika.hoft@amu.edu.pl tel. 61 829 12 10
  • Agnieszka Janicka agnieszka,janicka@amu.edu.pl tel. 61 829 22 43

Regulamin LSJA 2020:
1. O udziale w Letniej Szkole Języka Angielskiego decyduje kolejność wpłat na podane subkonto UAM.
2. Opłata za uczestnictwo w wysokości 50 zł winna być uiszczona na podany numer konta najpóźniej do dnia 24 lipca.
3. Udział w zajęciach języka angielskiego jest obligatoryjny – osoby, które będą uczestniczyć w min. 75% zajęć otrzymają zaświadczenie o udziale w Letniej Szkole Języka Angielskiego oraz gadżety pamiątkowe UAM.
4. Udział w zajęciach gimnastycznych oraz animacyjnych jest fakultatywny. Nie wpływa on na uzyskanie zaświadczenia o udziale w LSJA 2020.
5. Uczestnictwo w zajęciach języka angielskiego na poziomie poniżej 75% skutkować będzie nieuzyskaniem zaświadczenia o udziale oraz gadżetów UAM.