Międzywydziałowe rozgrywki sportowe UAM dla studentów i pracowników

Międzywydziałowe Rozgrywki Sportowe UAM to cykl turniejów z różnych dyscyplin sportowych rozgrywanych w roku akademickim (od listopada do maja), zakończonych głównym turniejem finałowym w ramach tradycyjnego Dnia Sportu na naszym uniwersytecie.

Organizatorami Międzywydziałowych Rozgrywek Sportowych UAM są: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM, Samorząd Studentów UAM oraz Klub Uczelniany AZS UAM Poznań.

Do realizacji tego przedsięwzięcia stworzono dedykowaną stronę www.rozgrywkiuam.pl, za pośrednictwem, której uczestnicy mogą zapisywać na turnieje. Po każdych zawodach będą uaktualniane statystyki dotyczące klasyfikacji indywidualnej oraz wydziałowej.

Obecnie trwają zapisy na :

• bieg i marsz z kijkami nordic walking na dystansach 5 km, 3 km i 1 km.
  • turnieje piłki siatkowej, piłki koszykowej, futsalu. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy adam.barabasz@amu.edu.pl do 9 listopada br.

W przypadku pozostałych dyscyplin prosimy o zalogowanie się na stronie https://rozgrywkiuam.pl/#news i wybranie odpowiedniej.

Informujemy, że każdy student/studentka może zapisać się na różne dyscypliny oraz dowolną ilość zawodów. Zwycięzcy poszczególnych dyscyplin staną do rywalizacji międzywydziałowej 12 maja, w Dniu Sportu. Po zebraniu zgłoszeń na turnieje zespołowe, 10 listopada odbędzie się spotkanie organizacyjne podczas którego omówiony zostanie regulamin rozgrywek. Dokładna godzina i miejsce spotkania zostaną podane w następnym komunikacie.