Nabór do konkursów studenckich

Przypominamy o trwających naborach do następujących konkursów studenckich:

• ADVANCEDBestStudentGRANT - II edycja -  termin składania wniosków: 10 listopada 2022 r.

Udział w tym konkursie mogą brać studenci UAM 2 roku studiów I stopnia oraz 2 roku jednolitych studiów magisterskich, którzy w roku akademickim uzyskali średnią ocen na poziomie minimum 4.2. Obejmuje on finansowanie indywidualnego lub zespołowego projektu badawczego. Szczegółowe informacje na stronie konkursu i w załączonym regulaminie.

• Study@research - VI edycja - termin składania wniosków: 17 listopada 2022 r.

Do udziału w konkursie uprawnieni są studenci UAM 1 roku studiów II stopnia oraz 4 roku jednolitych studiów magisterskich. Finansowanie obejmuje indywidualne, a także zbiorowe projekty badawcze. Więcej informacji na stronie konkursu oraz w regulaminie.

• BESTStudentGRANT - VII edycja - termin składania wniosków: 24 listopada 2022 r.

Aby wziąć udział należy być studentem UAM 1 roku studiów I stopnia lub 1 roku jednolitych studiów magisterskich, a także laureatem i finalistą ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych lub/i posiadać najlepsze wyniki z matury na poziomie rozszerzonym lub z matury zagranicznej (95% lub więcej). Szczegóły znajdziecie na stronie konkursu oraz w jego regulaminie.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
AdvancedBestStudentGrant II 7.11.2022 Aleksandra Wesołowska
Pobierz PDF AdvancedBestStudentGrant II(192.6 KB)
Study@research VI 7.11.2022 Aleksandra Wesołowska