Nagroda im. Pierwszego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Tadeusza Kotarbińskiego - VI edycja konkursu

Kapituła Nagrody im. Pierwszego Rektora Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Tadeusza Kotarbińskiego ogłasza nabór prac do udziału w VI edycji konkursu na najwybitniejszą pracę naukową z zakresu nauk humanistycznych.

Konkurs jest promocją badań, publikacji humanistycznych i samej humanistyki. Jest to jedyna tego rodzaju nagroda w Polsce. Jej laureat otrzymuje 50 000 zł na dalszy rozwój naukowy. Uniwersytet Łódzki, gdzie narodziła się idea nagrody, zawsze konsekwentnie wspierał humanistykę i doceniał jej znaczenie we współczesnym świecie.

Prace (jeden egzemplarz wraz z rekomendacją kierownika jednostki) należy przesłać do 3 kwietnia br. na adres Biuro Rektora Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź).