Praktyki studenckie w ramach Instytutu Dyskursu i Dialogu

Instytut Dyskursu i Dialogu serdecznie zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych mediami, sprawami publicznymi i polityką oraz biegle posługujących się językiem polskim do odbycia bezpłatnych praktyk w ramach programu obywatelskiego monitoringu mediów INDID MEDIA WATCH. Praktyki odbywają się w formie zdalnej w wymiarze min. 40 godzin. Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres biuro@indid.pl , w treści maila podając swoje imię i nazwisko, kierunek studiów, informacje o tym, że jesteś zdecydowany/a podjąć praktyki oraz informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Więcej szczegółów dostępnych jest w pliku poniżej.

Instytut Dyskursu i Dialog jest fundacją, której celem statutowym jest naprawa debaty publicznej w Polsce. Organizacja od kilku lat prowadzi szereg działań obywatelski na rzecz poprawy jakości polskich mediów, szerzy edukację medialną orasz promuje zdrową rozmowę i dialog ponad podziałami, pomimo różnic. Praktyki w ramach Instytutu Dyskursu i Dialogu zrealizowało już blisko 200 studentów i studentek z całej Polski.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Oferta-praktyk-w-fundacji-INDID.pdf 26.04.2022 Natalia Kostić
Pobierz PDF Oferta-praktyk-w-fundacji-INDID.pdf(238.8 KB)