Programu Staży i Praktyk Studenckich UMP

Urząd Miasta Poznania przyjmuje zgłoszenia  na zimowe staże. Etapy Programu Staży i Praktyk Studenckich:

• I 1 m-c: praktyka bezpłatna (60 h)
  • II 3 m-ce: staż płatny (180 h)

Warunkiem formalnym ubiegania się o staż jest:

• posiadanie statusu studenta jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od 4 semestru), studiów II stopnia (począwszy od 1 semestru) - dziennych, zaocznych, wieczorowych, eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych
  • studiowanie kierunku odpowiadającego oczekiwaniom danego biura/wydziału/jednostki
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line na www.poznan.pl/mim/staz/

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNIE ZMIENIAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ ORAZ W TROSCE O NASZE WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO, REALIZACJĘ EDYCJI UZALEŻNIAMY OD NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANYCH, OBOWIĄZUJĄCYCH WYTYCZNYCH.

Składnie wniosków przebiega wyłącznie drogą elektroniczną na stronie: http://www.poznan.pl/mim/staz/ do 1 listopada br.

Jednocześnie uprzejmie infomuję, iż w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, realizację edycji uzależniamy od na bieżąco aktualizowanych, obowiązujących wytycznych.