Punkt szczepień w Collegium Biologicum – nowe terminy

W związku z dużym zainteresowaniem szczepieniami przeciwko COVID-19 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich pracowników, studentów, doktorantów i ich rodziny do punktu szczepień uruchomionego dzięki współpracy z Wojewodą Wielkopolskim.

Punkt szczepień będzie zlokalizowany w budynku dydaktycznym Collegium Biologicum, przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6 (wejście z tyłu budynku, od strony lasu) w terminach:

• 20 stycznia (czwartek) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dorosłych,
  • 26 stycznia (środa) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dzieci od 5. do 12. r.ż.,
  • 27 stycznia (czwartek) w godzinach od 9 do 15 - szczepienia dla dzieci od 5. do 12. r.ż.

Z możliwości szczepienia mogą skorzystać zarówno osoby nieszczepione, jak i te, które kontynuują szczepienia. Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Wszystkie pytania dotyczące szczepień prosimy kierować do lekarzy rodzinnych lub pracowników infolinii Narodowego Programu Szczepień pod numerem telefonu 989.