Rejestracja na drugi język obcy

17 lutego 2022 r. od godz. 12.30 na stronie ul.amu.edu.pl rozpocznie się rejestracja żetonowa na lektoraty z II języka obcego na semestr letni 2021/2022 dla studentów  I roku studiów stacjonarnych I stopnia dla kierunku Stosunki Międzynarodowe i trwać będzie do 6 marca 2022 r. do godz. 24.00.

UWAGA:

Studenci, którzy NIE ZAREJESTRUJĄ się na lektorat w czasie trwania rejestracji na ul.amu.edu.pl zobowiązani są dostarczyć do Studium Językowego UAM wniosek o zapisanie do grupy z j. obcego. Na podstawie złożonego wniosku student zostanie zapisany przez koordynatora ds. USOS do grupy, w której są WOLNE MIEJSCA!

UWAGA:

Studenci II roku, którzy uczęszczają na lektorat drugiego języka obcego nie rejestrują się na platformie ul.amu.edu.pl. Zostaną przepisani przez Koordynatorów ds. USOS z ramienia SJ UAM do tych samych grup co w semestrze zimowym.

Kontakt:

dr Anna Wesołowska, tel. 61 829 29 46, anna.wesolowska@amu.edu.pl