Rejestracja na lektoraty z języków obcych na semestr letni

Szkoła Językowa UAM informuje, że 13 lutego 2019 r. o godz. 13.00 na stronie ul.amu.edu.pl rozpocznie się rejestracja żetonowa na lektoraty z języka obcego dla studentów I oraz II roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia. Zapisy potrwają  do 4 marca 2019 r. do godz. 24.00.

Terminy zajęć będą dostępne na stronie ul.amu.edu.pl najpóźniej w dniu 12 lutego 2019 r.

Studenci I roku na podstawie wykonanego testu poziomującego otrzymują żeton z danego języka na odpowiedni poziom zaawansowania.

Studenci II roku (z wyjątkiem Wydziału Anglistyki oraz Neofilologii) otrzymują żeton według poniższego schematu:

- student, który w semestrze zimowym 2018/2019 zaliczył lektorat na poziomie B1,
w semestrze letnim 2018/2019 otrzyma żeton na poziom B21.

- student, który w semestrze zimowym 2018/2019 zaliczył lektorat na poziomie B21,
w semestrze letnim 2018/2019 otrzyma żeton na poziom B22.

- student, który w semestrze zimowym 2018/2019 zaliczył lektorat na poziomie B22 zakończył lektorat ogólnojęzykowy i otrzymuje żeton na egzamin certyfikacyjny

Studenci, którzy NIE ZAREJESTRUJĄ się na lektorat z języka obcego w czasie trwania rejestracji na ul.amu.edu.pl zobowiązani są dostarczyć do Szkoły Językowej UAM wniosek o zapisanie do grupy z j. obcego. Wykaz Koordynatorów z ramienia Szkoły Językowej UAM dostępny jest na stronie sj.amu.edu.pl. Na podstawie złożonego wniosku student zostanie zapisany przez koordynatora ds. USOS do grupy, w której są WOLNE MIEJSCA!

Szczegółowe informacje odnośnie zasad uczęszczania na lektorat w Szkole Językowej UAM dostępne są na stronie internetowej sj.amu.edu.pl.