Rejestracje na przedmioty na semestr letni 2021/2022 - studia stacjonarne

UWAGA studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia WNPiD

W poniedziałek 21.02.2022 r. w USOSweb zostaną uruchomione rejestracje na przedmioty na semestr letni 2021/2022.

Każdy student ma obowiązek zarejestrować się na przedmioty na semestr letni 2021/2022 i podpiąć te przedmioty pod odpowiedni etap.

Godziny rozpoczęcia rejestracji:

Studia I stopnia (licencjackie)

• Bezpieczeństwo narodowe - godz. 9:00
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - godz. 10:00
  • Politologia - godz. 12:00
  • Stosunki międzynarodowe - godz. 11:00
  • Zarządzanie państwem - godz. 12:00

Studia II stopnia (magisterskie)

• Bezpieczeństwo narodowe - godz. 9:30
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna - godz. 10:30
  • Nowe media w komunikacji - godz. 10:30
  • Politologia - godz. 11:30
  • Produkcja audiowizualna - godz. 10:30
  • Stosunki międzynarodowe - godz. 11:30

Termin rejestracji upływa w środę 23.02.2022 r.

Zasady wyboru grupy:

Studenci 1 roku studiów I stopnia wpisują się do grup według podziału obowiązującego w poprzednim semestrze, przy czym liczba studentów w poszczególnych grupach powinna być jednakowa.

Studenci 2 i 3 roku studiów I stopnia oraz 1 i 2 roku studiów II stopnia wpisują się do grup zgodnie z podziałem na specjalności – podczas rejestracji należy zwracać uwagę na opis grupy!
W przypadku kilku grup na jednej specjalności należy wpisać się zgodnie z wcześniej ustalonym (np. ze starostą) podziałem lub, w przypadku braku ustalonego podziału, w dowolnej kolejności. Grupy powinny mieć jednakową liczbę studentów. Limit miejsc jest ograniczony, decyduje kolejność zapisów.

INSTRUKCJA rejestracji na przedmioty i podpinania przedmiotów

1. REJESTRACJA

Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty zaliczane w semestrze letnim 2021/2022.
Wykazy przedmiotów obowiązkowych znajdują się na stronie:

UWAGA!

• Przedmioty ogólne i przedmioty specjalnościowe najczęściej znajdują się w osobnych rejestracjach. W takich przypadkach należy więc zarejestrować się na przedmioty z dwóch rejestracji.
  • Prosimy o uważny wybór grup ćwiczeniowych - domyślnie zawsze zaznaczona jest grupa 1 więc przy rejestracji do innej grupy koniecznie trzeba zmienić numer grupy!

Seminaria kontynuowane z semestru zimowego zostaną wkrótce automatycznie dopisane na semestr letni.

2. PODPINANIE

Po zarejestrowaniu na przedmioty należy je również podpiąć pod program i etap (semestr letni 2022). Jeśli etap w semestrze letnim 2022 nie jest jeszcze dostępny należy zaczekać, aż BOS rozliczy poprzedni semestr i wpisze na nowy semestr letni. Podpięć można dokonywać do końca semestru.

--------------------------

UWAGA! Rejestracja na przedmioty powtarzane (z poprzedniego roku zaliczonego warunkowo) będzie możliwa w późniejszym terminie. Poinformujemy o tym w osobnym mailu.

Rejestracja na przedmioty nie dotyczy studentów studiów niestacjonarnych.