Rekrutacja na płatny staż w Uniwersytecie Otwartym UAM

Zachęcamy do udziału w rekrutacji na staż w Uniwersytecie Otwartym UAM – inicjatywie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Uniwersytet Otwarty UAM ma w swojej ofercie zajęcia dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia (od 16 roku życia). W naszym projekcie uczestniczą wszystkie wydziały UAM. Od 2016 roku przedstawiliśmy mieszkańcom Poznania i okolic ofertę 654 kursów, na które zapisało się ponad 11 000 osób. Uruchomiliśmy natomiast do tej pory 204 kursy dla 4472 słuchaczy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM: www.uo.amu.edu.pl. Zachęcamy również do polubienia profilu UO na Facebooku.

Staż będzie płatny. Planowany okres: 01.11.2019 - 01.05.2020. Dla osób zainteresowanych istnieć będzie możliwość jego przedłużenia w oparciu o umowę cywilnoprawną.

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe – min. licencjat,
  • ogólna znajomość struktur i zasad funkcjonowania UAM,
  • umiejętność tworzenia baz danych,
  • znajomość programu MS Office (przede wszystkim Word oraz Excel),
  • umiejętność zarządzania systemem CMS strony internetowej,
  • samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań, elastyczność, rzetelność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

• współtworzenie strategii promocyjnej Uniwersytetu Otwartego UAM,
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych,
  • obsługa profili w portalach społecznościowych i strony internetowej UO UAM,
  • przeprowadzanie i opracowywanie ankiet słuchaczy UO UAM,
  • pomoc w prowadzeniu prac administracyjnych.

Oferujemy:

• pracę w renomowanej instytucji,
  • w przyszłości możliwość ew. zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Swoją aplikację przesłać należy za pomocą formularza dostępnego pod poniższym adresem

w terminie do 15 października 2019 r.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Z wybranymi uczestnikami przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna.