Rusza Czwarta edycja Konkursu Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK”

Polskie Radio PiK już po raz czwarty zaprasza studentów do wzięcia udziału w Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej.

Główną ideą przyświecającą konkursowi jest przekonanie o tym, iż różne formy przekazu artystycznego, musi łączyć sztuka. W związku z tym, organizatorzy konkursu liczą na obecność nie tylko przyszłych reporterów, ale również innych studentów prezentujących utwory wykraczające ponad zdefiniowane ramy gatunków radiowych.

Tegoroczna edycja Konkursu Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK” odbędzie się w dniach 6-9 czerwca br., w toruńskiej sali kinowej Centrum Sztuki Współczesnej. Zgłoszenia należy nadsyłać do 25 kwietnia br. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne poniżej.

Wszelkiego rodzaju pytania i wątpliwości dotyczą konkursu, należy kierować do Pani Doroty Gruszki – Kierownika Biura Organizacji i Zarządzania, tel. 600 226 687, dorotagruszka@radiopik.pl

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Radio-PiK-GrandPiK-2022-regulamin-akademicki.pdf 18.03.2022 Natalia Kostić
Pobierz PDF Radio-PiK-GrandPiK-2022-regulamin-akademicki.pdf(194.4 KB)