Rusza Program Staży Studenckich w Urzędzie Miasta Poznania

Rozpoczął się nabór do zimowej edycji Programy Staży Studenckich w Urzędzie Miasta Poznania. Aby móc aplikować należy spełniać następujące warunki:

• Posiadać status studenta jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (od 4 semestru), studiów II stopnia (od 1 semestru) – dziennych, zaocznych, wieczorowych, eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych
  • Studiować kierunek preferowany przez dany wydziału, biuro lub jednostkę
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line

Zgłoszenia możecie składać od 10 października do 6 listopada, natomiast rozmowy kwalifikacyjne dla wybranych osób odbywać się będą w listopadzie. Program przewiduje staż trwający 4 miesiące w terminie grudzień 2022 – marzec 2023. Aplikacje składać można tylko drogą internetową. Szczegółowe informacje dotyczące stażu oraz regulamin i wszystkie potrzebne załączniki znaleźć można na stronie https://www.poznan.pl/mim/staz/.