Wyniki rejestracji na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych są już widoczne w USOSweb.
Po zalogowaniu do USOSweb należy przejść do zakładki „Dla studentów” a następnie kliknąć w menu po lewej stronie „koszyk” - w koszyku można sprawdzić status rejestracji na seminarium (wykaz i opis statusów rejestracji).
Osoby, które nie zostały przydzielone do żadnego seminarium lub nie brały udziału w I turze powinny zapisać się na seminarium w II turze.
II tura zapisów na seminaria magisterskie dla studiów stacjonarnych zostanie uruchomiona we wtorek 26.11.2019 r. o godz. 19.00.
Zapisy będą otwarte do 28.11.2019 r.
W II turze dostępne są tylko niektóre seminaria i liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Przy zapisach decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.
Instrukcja rejestracji na seminaria - w II turze wybierane jest tylko jedno seminarium.
Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:
seminaria dyplomowe - oferta
Poniżej przedstawiamy listę promotorów dostępnych w rejestracji dla poszczególnych kierunków. Pogrubioną czcionką zaznaczeni są promotorzy dostępni w drugiej turze na poszczególnych kierunkach:
pogrubione – seminarium do wyboru w II turze
niepogrubione – seminarium uruchomione, niedostępne w II turze (brak wolnych miejsc w grupie)przekreślone – seminarium nieuruchomione
BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:
- Antkowiak Paweł
Bryła Jolanta- Kmieciak Robert
Konieczny Jerzy- Koszel Bogdan
- Musiał-Karg Magdalena
- Nowiak Wojciech
- Przybylska-Maszner Beata
- Rosicki Remigiusz
- Walkowski Maciej
DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:
- Adamczyk Anita
- Adamczyk Wojciech
- Cisak Wojciech
Jeliński Edward- Kiwerska Jadwiga
- Kowalczyk Ryszard
- Lesiewicz Elżbieta
Mazurczak Witold- Musiał-Karg Magdalena
- Ossowski Szymon
- Pawełczyk Piotr
- Piontek Dorota
- Szymczyński Tomasz
- Żyromski Marek
POLITOLOGIA:
- Adamczyk Anita
- Antkowiak Paweł
- Barabasz Adam
- Jeliński Edward
- Pospieszna Paulina
- Trosiak Cezary
Wiśniewski Janusz- Żyromski Marek
STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:
- Bryła Jolanta
- Donaj Łukasz
- Gałganek Andrzej
- Kiwerska Jadwiga
- Nowiak Wojciech
- Osiewicz Przemysław
Szymczyński Tomasz- Wejkszner Artur