Spotkanie informacyjne EIT

KPK serdecznie zaprasza uczelnie wyższe, zainteresowane udziałem w konkursach, studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w Webinarium informacyjnym dotyczącym oferty EIT. Spotkanie odbędzie się 18 maja br. o godz. 10:30 w trybie zdalnym. Gośćmi specjalnymi, opowiadającym o ofercie EIT oraz o możliwościach współpracy będą przedstawiciele 5 wspólnot EIT: Climate-KIC, Health, Urban Monility, RawMaterial i Manufacturing. W programie przewidziano również możliwość zadawania pytań. Wszystkie osoby zainteresowane webinrem zapraszamy do rejestracji.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona.

EIT to europejską sieć partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm, których nadrzędnym celem jest znalezienie rozwiązań na najważniejsze problemy Globalne. Swoją działalność, EIT prowadzi za pomocą Wspólnot Wiedzy i Innowacji, zainteresowanych w szczególności obszarem: zdrowej żywności, ochrony klimatu, zrównoważonej mobilności, energii, surowców i produkcji, a także ochrony zdrowia i rozwiązań cyfrowych. Wspólnoty realizują swoje działania w trzech obszarach: edukacji, innowacji i przedsiębiorczości. W skład EIT wchodzi już ponad 2000 organizacji partnerskich, w tym międzynarodowe firmy z całej Europy.