Spotkanie integracyjne dla studentów I roku z Białorusi i Ukrainy

Studentów i Studentki z Ukrainy i Białorusi zapraszamy na spotkania z Waszymi starszymi kolegami i koleżankami, którzy studiują na naszym Wydziale. Będzie to idealna okazja by poznać specyfikę studiowania, wspólnie poznać najważniejsze miejsca na Wydziale, a także odpowiedzieć na Wasze pytania.  Spotkania odbędą się 4 października, po zakończeniu Dnia Studenta I roku.
  • 11.00 – Bezpieczeństwo narodowe, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna (studia I stopnia) – sala 127 (spotkanie dla obywateli Ukrainy); sala 126 (spotkanie dla obywateli Białorusi).
  • 13.00 – Politologia, Stosunki międzynarodowe, Zarządzanie państwem (studia I stopnia) – sala 127(spotkanie dla obywateli Ukrainy); sala 126 (spotkanie dla obywateli Białorusi).