Stypendium im. Leopolda Ungera

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (UMCS) serdecznie zachęca młodych dziennikarzy oraz adeptów dziennikarstwa, który nie ukończyli jeszcze 35 roku życia do nadsyłania zgłoszeń w ramach X edycji Stypendium im. Leopolda Ungera. Na laureatów projektu czekają m.in. nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. złotych za utwór publicystyczny spełniający kryterium dziennikarstwa poważnego, dwutygodniowy staż we francuskim dzienniku „Le Soir” w Brukseli, miesięczny staż w redakcji dziennika „Gazeta Wyborcza” w Warszawie, miesięczny staż w redakcji tygodnika „Polityka” w Warszawie oraz miesięczny staż w biurze prasowym Forum Ekonomicznego w Warszawie. Wszystkie zainteresowane osoby, proszone są o nadesłanie swojego zgłoszenia do 31 maja 2022 roku na adres mailowy stypendium.unger@umcs.lublin.pl. Więcej szczegółów na temat projektu dostępnych jest na stronie UMCS oraz w dokumencie poniżej.

Stypendium im. Leopolda Ungera jest cyklicznym programem stypendialnym, zainicjowanym przez rodzinę patrona. Został uruchomiony w 2013 roku przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
X-edycja-Stypendium-im.-Leopolda-Ungera.pdf 20.05.2022 Natalia Kostić
Pobierz PDF X-edycja-Stypendium-im.-Leopolda-Ungera.pdf(120.3 KB)