Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zawiadamiamy, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stypendium na rok akademicki 2019/2020 w maksymalnej kwocie do 17.000 zł, które może być przyznane studentowi posiadającemu wybitne osiągnięcia naukowe związane z dziedziną nauki i dyscypliną naukową, w których zostały utworzone studia lub wybitne osiągnięcia w sporcie, który zaliczył rok studiów w roku 2018/2019 i uzyskał w danym roku akademickim wpis na kolejny rok studiów przewidziany w planie studiów.

Osoby spełniające powyższe warunki proszę o zgłoszenie wniosków wraz z wykazami osiągnięć zgodnymi z wytycznymi MNiSzW do 11 października 2019 r. w pokoju nr 46. Szczegółowe informacje dostępne na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego:
www.gov.pl/web/nauka/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-20192020