Terminy egzaminu certyfikacyjnego pisemnego z języka obcego – wrzesień 2020

Studium Językowe UAM informuje, że w sesji letniej 2019/2020 we wrześniu egzaminy certyfikacyjne z języka obcego na poziomie B2 odbędą się w następujących terminach:

• 3 września 2020 r. godz. 10.00 – termin egzaminu poprawkowego dedykowany wyłącznie studentom 3 roku studiów stacjonarnych i studiów jednolitych magisterskich, którym nie udało się zaliczyć egzaminu certyfikacyjnego w czerwcu 2020 r.
  • 29 września 2020 r. godz. 12.00 – termin egzaminu dedykowany studentom: Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Wydziału Historii, Wydziału Archeologii, Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa, Wydziału Nauk o Sztuce, Wydziału Filozoficznego, Wydziału Socjologii, którzy w sesji letniej zaliczyli lektorat z języka obcego na poziomie B2.2.

Zapisy na egzamin odbędą się na platformie ul.amu.edu.pl.