Utrudnienia związane z pracami w serwerowni UAM

W dniach 08.11.2019 od godz. 18.00 do 12.11.2019 do godz. 7.00 w głównej serwerowni UAM będą prowadzone prace serwisowe . W związku z tym w najbliższą sobotę 9 listopada Biuro Obsługi Studentów (dziekanat) nie będzie miało możliwości wydania jakiegokolwiek zaświadczenia czy przedłużenia terminu ważności legitymacji studenckiej. Od piątkowego popołudnia nie będą również działały: PLANER WNPiD, USOSWeb, serwisy WWW (Uniwersytecki i Wydziałowy), system e-learningowy oraz poczta elektroniczna.
Utrudnione będzie również korzystanie z Biblioteki Wydziałowej (brak możliwości wypożyczenia i zwrotu książek oraz zapisania do biblioteki), ze zbiorów biblioteki będzie można korzystać wyłącznie na miejscu w czytelni.

W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie weekendowych planów zajęć w systemie PLANER najpóźniej w piątek 8 listopada do godz. 14:00 oraz zaplanowanie wizyt w dziekanacie z uwzględnieniem wspomnianych wcześniej ograniczeń.