V edycja ogólnopolskiej konferencji naukowej – Teoretyczne i empiryczne aspekty badań nad bezpieczeństwem międzynarodowym

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego, działające na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej – Teoretyczne i empiryczne aspekty badań nad bezpieczeństwem międzynarodowym, która odbędzie się 28 czerwca 2019 roku na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK w Toruniu.

Konferencji zostaną poświęcone zagadnienia związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem w czterech zasadniczych aspektach:

Podmiotowym tj. w odniesieniu do jednostek, grup, narodów, organizacji międzynarodowych, jak i podmiotów transnarodowych.
Przedmiotowym, obejmującym bezpieczeństwo militarne, ekonomiczne, polityczne, prawne, społeczne, ekologiczne, informatyczne, ekonomiczne, informacyjne, kulturowe itp.
Przestrzennym odnoszącym się do bezpieczeństwa miejscowego, lokalnego, subregionalnego, regionalnego, bądź globalnego.
Procesualnym, a więc w odniesieniu do stanu, jak i procesów kształtujących owe bezpieczeństwo.
Koszt konferencji czynnego udziału w konferencji:

• 200 zł w przypadku udziału wraz z publikacją pokonferencyjną
  • 150 zł w przypadku samego udziału w konferencji bez publikacji
  • Natomiast bierne uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy w terminie do 10 czerwca skontaktować się mailowo (knbwumk@gmail.com) w celu uzyskania karty zgłoszenia informacji o płatności oraz klauzuli RODO, która również zostanie udostępniona w wersji papierowej do podpisu w trakcie rejestracji.

• Opiekun naukowy Konferencji:
  • prof. UMK, dr hab. Joanna Marszałek-Kawa
  • Sekretarze naukowi Konferencji:
  • Kamila Sara Kowalska, e-mail: kamila.sara.kowalska@icloud.com, tel. 792-215-109
  • Jacek Kordylewicz, e-mail: Jacek.kordylweicz@o2.pl, tel. 691-921-340