VI Międzynarodowa konferencja naukowa: Oblicza bezpieczeństwa - przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Studenckiego Koło Naukowe Edukacji dla Bezpieczeństwa mają zaszczyt zaprosić na VI Międzynarodową Konferencję Naukową „Oblicza Bezpieczeństwa – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość”. Konferencja adresowana jest do wszystkich naukowców, doktorantów i studentów, którzy są zainteresowani powyższą tematyką. Konferencja odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w budynku Uniwersytetu
Pedagogicznego w Krakowie przy ul. Ingardena 4.

Udział w Konferencji wiąże się z opłatą w wysokości 100 złotych. Termin nadsyłania zgłoszeń z krótkim abstraktem (do 600 znaków ze spacjami) upływa 31 marca 2019 r., zaś do 5 kwietnia należy dokonać opłaty konferencyjnej pod przesłany przez nas numer konta.

W pierwszych dniach kwietnia opublikowany zostanie szczegółowy program konferencji wraz z tematami referatów. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: obliczabezpieczenstwa@gmail.com. Organizatorzy planują publikację artykułów będących pokłosiem wystąpień konferencyjnych w czasopiśmie naukowym. Wymogi edytorskie wraz z wymaganymi termiami zostaną przesłane po zaakceptowaniu tematu referatu przez Członków Komitetu Naukowego.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy 20.02.2019 Maciej Skrzypek
DOCX
Pobierz DOCX Formularz zgłoszeniowy(51.2 KB)