Webinar z przedstawicielem firmy Talent Odyssey

Jeśli myślicie o zdobyciu doświadczenia zawodowego w międzynarodowych hotelach, planujecie wakacje - ale nie bardzo wiecie jak efektywnie wykorzystać ten czas, chcecie przeżyć przygodę życia i odwiedzić niesamowite destynacje w Grecji i na Cyprze – zapraszamy.

Już 16 maja w godz. 14.00 -15.00 odbędzie się webinar z przedstawicielem firmy Talent Odyssey – Agencji Rekrutacyjnej w branży hotelarskiej, która przedstawi możliwości odbycia stażu, praktyk zawodowych, udziału w projekcie Erasmus+, wsparcia w znalezieniu odpowiedniego pracodawcy w luksusowych 4* i 5* hotelach.

Webinar jest skierowany dla wszystkich Studentów, nie tylko o profilu turystycznym - rekreacyjnym.

Skorzystajcie zatem z okazji i zaplanujcie swoją karierę.

Zapraszamy do udziału w webinarze informacyjnym - zgłoszenie uczestnictwa kierujemy na adres mailowy: i.logozna@aviacon.eu. Szczegółowe informacje znajdziecie w linku www.talent-odyssey.com

Twoja kariera w Twoich rękach!

Dołącz i rozwijaj swój potencjał w luksusowych hotelach w Basenie Morza Śródziemnego!