Weź udział w „Mistrzowskim Spotkaniu” razem ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „Mistrzowskim Spotkaniu”, które odbędzie się 5 kwietnia br. o godz. 20:00, na platformie Microsoft Teams. Gośćmi specjalnymi webinaru będą mgr Karolina Nadolska, olimpijka Londynu, Rio De Janeiro i Tokio oraz mgr Łukasz Nowak, olimpijczyk z Londynu i Rio De Janeiro. Podczas spotkania dowiecie się m.in. jakie wyrzeczenia i przeszkody czekają na tych, którzy chcą osiągnąć sportowy sukces. Zatem jeżeli chcielibyście lub też planujecie spróbować swoich sił w sporcie, również amatorsko, to spotkanie jest idealne dla Ciebie.

Mgr Karolina Nadolska jest pracownicą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, olimpijka z Londynu, Rio de Janeiro oraz Tokio, rekordzistka PKO Poznań Półmaraton z 2021 r. i dwukrotna jego zwyciężczyni. Pierwsza polka w historii, która pokonała trasę półmaratonu w mniej niż 1h i 10min. Złota medalistka mistrzostw Polski w biegu na 5000 m z 2009 r.,

Mgr Łukasz Nowak, lekkoatleta, trener z licencją PZLA w latach 2006-2016, członek Kadry Narodowej PZLA, zdobywca 6 miejsca na IO w Londynie w chodzie na 50 km oraz 7 miejsca na Mistrzostwach Świata w Moskwie w chodzie na 50 km oraz 3 miejsca na Drużynowych Mistrzostwach Europy w Dudincach w chodzie na 20 km. W latach 2018-2020 trener dzieci i młodzieży w Akademii Lekkoatletycznej Marcina Urbasia.