Informujemy, że rozpoczyna się internetowa rejestracja na seminaria licencjackie na rok 2019/2020 na studiach stacjonarnych dla studentów kierunków: bezpieczeństwo narodowe, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, politologia, stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie państwem.
Rejestracja w USOSweb będzie dostępna w terminie: piątek 8.11.2019 r. - środa 13.11.2019 r.
Instrukcja rejestracji na seminaria
O przyjęciu na wybrane seminarium decyduje średnia ocen osiągnięta na II roku studiów licencjackich. Nie ma znaczenia kolejność zapisów.
Studenci dokonują I, II oraz III wyboru promotora według własnych preferencji. Jeśli nie zostaną zapisani do grupy w ramach I wyboru, wówczas decydujący będzie wybór II lub III, jeśli u wskazanego promotora będą nadal wolne miejsca.
O wynikach zapisów studenci zostaną poinformowani w systemie USOSweb po 14.11.2019 r. - o ogłoszeniu wyników poinformujemy komunikatem na stronie wydziałowej oraz na poczcie studenckiej.
Informacje o zakresach tematycznych poszczególnych seminariów znajdują się tutaj:
seminaria dyplomowe - oferta
Każdy student ma obowiązek zapisać się na seminarium w systemie USOS w podanym wyżej terminie.
Poniżej przedstawiamy listę potencjalnych promotorów dla poszczególnych kierunków.
BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE:
- Balczyńska-Kosman Alina
- Dymek Dariusz
- Gołębiowska Klaudia
- Jarczewski Waldemar
- Kamprowski Rafał
- Klejdysz Natalia
- Konieczny Jerzy
- Lubik-Reczek Natasza
- Magiera Maciej
- Przybylska-Maszner Beata
- Rachwał Marcin
- Rak Joanna
- Urbaniak Krzysztof
DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA:
- Borowczyk Krzysztof
- Hordecki Bartosz
- Jakubowski Jakub
- Kałużna Joanna
- Kaniewska-Sęba Aleksandra
- Lesiewicz Elżbieta
- Łokić Paweł
- Narożna Dominika
- Ossowski Szymon
- Pawełczyk Piotr
POLITOLOGIA:
- Kacperska Magdalena
- Lissewski Piotr
- Pająk-Patkowska Beata
- Trosiak Cezary
STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE:
- Andruszkiewicz Iwetta
- Barabasz Adam
- Donaj Łukasz
- Hordecki Bartosz
- Kałużna Joanna
- Koszel Bogdan
- Lubik-Reczek Natasza
- Sakson-Boulet Anna
- Secler Bartłomiej
- Walkowski Maciej
ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM:
- Hajder Krzysztof
- Lissewski Piotr
- Narożna Dominika
- Pohl Artur
- Rak Joanna
- Rosicki Remigiusz
- Urbaniak Krzysztof