Data publikacji w serwisie:

Zaproszenie do badania skuteczności psychoterapii

Laboratorium Neuronauki Emocji Uniwersytetu SWPS zaprasza do udziału w badaniu naukowym!

Celem badania jest zbadanie skuteczności psychoterapuetycznych technik wyobrażeniowych. Biorąc udział uzyska Pan/Pani wsparcie w postaci cyklu darmowych sesji psychoterapeutycznych przeprowadzanych zgodnie z wymaganiami badania naukowego i nadzorowanych przez najlepszych polskich terapeutów, a także światowych liderów terapii wyobrażeniowej.

Zapraszamy osoby w wieku od 18. do 35. roku życia, które mieszkają w Poznaniu lub mogą w okresie 2 tygodni sześciokrotnie przybyć do Poznania. Osoby zainteresowane udziałem w badaniu prosimy o wypełnienie wstępnego kwestionariusza kwalifikującego do badania pod linkiem:https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_2tREXbo0MFkpmu1

Osoby zakwalifikowane do badania otrzymają wynagrodzenie finansowe w wysokości do 830 zł, w zależności od etapu badania, do którego się dostaną.

Chcemy poinformować Państwa, że udział w badaniu rozpocznie się od 3 spotkań online. Każde z nich potrwa 60 minut. Następnie zaprosimy Państwa do naszego laboratorium na 6 spotkań odbywających się w przeciągu dwóch tygodni. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych spotkań odbywających się w laboratorium.

Pierwsze spotkanie (czas trwania 1,5h) - najkorzystniej będzie jeśli spotkanie to odbędzie się w godzinach między 8 a 12.

Między pierwszym a szóstym spotkaniem odbywają się krótsze sesje terapeutyczne trwające maksymalnie do 40 minut. Sesje te odbywają się w odstępie 2-3 dni w godzinach między 8 a 20.

Szóste spotkanie (czas trwania 2h) - najkorzystniej będzie jeśli spotkanie to odbędzie się w godzinach między 8 a 12.

Istnieje możliwość umówienia się na poszczególne spotkania w najdogodniejszych dla Państwa terminach. Badania prowadzimy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20.

Więcej informacji o badaniu: https://www.swps.pl/nauka-i-badania/granty/20716-jak-zwiekszyc-skutecznosc-dzialania-psychoterapeutycznych-technik-wyobrazeniowych