Zaproszenie do udziału w badaniu

Jak myślicie, czy dałoby się zmodyfikować podręczniki do matematyki w taki sposób, aby każdy był w stanie je zrozumieć? Żeby to sprawdzić przygotowaliśmy dla Was ankietę. Za jej wykonanie otrzymacie od nas e-bon do Empiku o wartości 20zł!

Wystarczy wejść w ten link: https://bit.ly/formatwierdzenia.

Jest wśród nas wiele osób, które już w podstawówce zagubiły się na lekcji matematyki i nie potrafiły już nigdy nadgonić materiału. Po wielu próbach zrozumienia tego co zapisane w podręczniku - postanowiły się poddać. W ten sposób, przez kilka kolejnych lat, na każdej lekcji siedziały bezczynnie marnując setki godzin swojego życia.

Postanowiliśmy się temu przyjrzeć. Na drodze konkursu otrzymaliśmy grant na realizację badania naukowego mającego na celu sprawdzić jaki wpływ ma sama forma zapisu twierdzenia matematycznego na jego zrozumienie przez uczniów.

Do naszego badania potrzebujemy odpowiedzi 300 studentów, którzy NIE zdawali matury rozszerzonej z matematyki.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 35 minut.